Vrtec Ringaraja je vzgojno-varstvena enota, ki deluje v okviru JVIZ OŠ Dobrepolje. Ustanovitelj javnega vrtca je Občina Dobrepolje. 

Naš  naslov:

JVIZ OŠ Dobrepolje

Vrtec Ringaraja, Videm 80

1312   Videm – Dobrepolje

Tel: (01) 780 72 10 tajništvo šole

Fax: (01) 780 72 10

 e-mail: o-dobrepolje.lj@guest.arnes.si 

Ravnatelj:

Ivan Grandovec, prof.      

Tel: (01) 780 72 10 

        (01) 235 04 52

e- mail: ivan.grandovec@guest.arnes.si                                                       

Pomočnica ravnatelja:

Cvetka Košir, prof.           

Tel: ( 01) 235 04 57

e- mail: cvetka.kosir@guest.arnes.si

Organizacijska vodja vrtca Ringaraja:

Petra Usenik

Tel: (01) 235 04 67

e- mail: Petra.Sodja@gmail.com

Svetovalna delavka za vrtec:

Aleksandra Hojnik, socialni pedagog

Tel: (01) 235 04 56

e- mail: aleksandra.hojnik1@guest.arnes.si

 

Organizatorka prehrane in zdravstveno higienskega režima v vrtcu:

Tina Kurent

Tel: (01) 780 72 10

e-mail: tina.kurent@guest.arnes.si

 

Računovodstvo:

Milka Drobnič, računovodkinja 

Tel: (01) 235 04 51

e-mail: milka.drobnic@guest.arnes.si

Marija Meglen, knjigovodkinja

Tel: (01) 235 04 59

e-mail: Marija.Meglen@guest.arnes.si

Judita Oblak, poslovna sekretarka

Tel: (01) 780 72 10

e-mail: judita.oblak1@guest.arnes.si

Poslovalni čas: 

Vrtec je odprt od ponedeljka do petka od 5.30 do 17.00.

Vzgojiteljice v vrtcu Ringaraja: Tatjana Zevnik, Martina Pugelj, Lidija Pugelj, Darja Erčulj, Andreja Škulj, Mateja Lohkar, Petra Usenik, Tanja Tegel, Sanja Davidović.

Pomočnice vzgojiteljic v vrtcu Ringaraja: Ana Puš, Tatjana Usenik, Anita Glač, Klavdija Kadunc, Ema Nose, Mojca Mlakar, Jerneja Škantelj, Sabina Novak, Simona Francelj.

  • pomočnik / pomočnica vzgojiteljice za zagotavljanje sočasnosti: Jože Hočevar, Nina Sernel.
  • spremstvo otrokom s posebnim potrebami: Mojca Gačnik, Lucija Zupančič,Veronika Žnidaršič, Mojca Babič, Lucija Babič, Monika Koščak.
  • kuharica: Jožica Oberstar,
  • hišnik:Janez Vrhovec,
  • čistilke, perica in pomočnica v kuhinji: : Meta Hočevar, Jožica Klinc, Vida Pugelj, Jožica Novak, Petra Grandovec, Fatima Midžan, Verica Krašovec,
  • administrativna delavka: Marija Meglen,
  • tajnica: Judita Oblak,
  • računovodkinja: Milka Drobnič.

»Če želite vzgojiti dobrega človeka, vzgojite srečnega človeka.«

(Oscar Wilde)

 

Dostopnost