KREPIMO DRUŽINE

Preventivni program je osredotočen na pozitivne zaščitne dejavnike. Staršem omogoča, da so bolj povezani z vrtcem, jih izobražuje in uči o razvoju otroka. Njegov cilj je tudi prispevati k temu, da je vrtec za otroke in starše topel, prijazen, spremljajoč prostor, kjer lahko najdejo dodatne, nove vire svojih moči. Skupaj z njimi bodo izbrali individualni cilj za vsakega otroka in spremljali pot k njegovi uresničitvi. Smiselno bodo vodili in dopolnjevali osebno mapo otroka.

Drugi roditeljski sestanki bodo v letošnjem šolskem letu 2020/21 namenjeni razvojnim značilnostim otrok glede na njihovo starost  v povezavi s prednostnim področjem JEZIK in NARAVA ter z vsemi ostalimi področji kurikula in  pedagoškimi področji kakovosti ISSA Korak za korakom.

Srečanje za starše bomo organizirali 27. 5. 2021 ob 17.00 na temo, Obvladanje stresa za starše, Damjana Šmid, prof. soc. pedagogike.